Veríme že spolu s tebou dokážeme spraviť veľké veci!

2B

Spolu to dokážeme

Spojili sme myšlienky a vytvorili tím, mladých ľudí, ktorí chcú ukázať, že je okolo nás veľa skvelých ľudí, ktorí chcú pomôcť a riešiť dnešné problémy.

„Pomohol by som ale nemám peniaze…“

Veľa ľudí by aj pomohlo, no nemajú čas alebo financie. A my sme našli spôsob ako vieme tieto 2 myšlienky dokonale prepojiť!

  • ľudia radi výhodne nakupujú
  • radi pomáhajú keď ich to nestojí čas a peniaze

Ak chceš vedieť ako, čítaj ďalej.

V čom sme iní?

Využili sme systém 21. storočia,  vďaka ktorému, vieme fungovať bez toho aby nám ľudia zasielali peniaze, alebo aby sme im niečo predávali.

Na rozdiel od ostatných organizácií, sa nezameriavame na jednu oblasť ale prepájame sa so špecialistami rôznych problematík, vďaka čomu vieme zastrešovať viac problematík súčastne. 

 

 

Zamysleli sme sa

 

Prečo je situácia v rôznych oblastiach na Slovensku a Českej Republiky taká aká je, napriek tomu že sme relatívne vyspelé krajiny?
Podľa nášho názoru si ľudia nevážia svoje okolie, nemyslia na ďalšie generácie, málo sa usmievajú. Ako by svet vyzeral keby to takto pokračuje?

 

 

PKN chce zmenu!

 

Plasty

Prečo je v prírode také veľké množstvo plastov? Plasty od nás, ľudí. Jedným z významných činiteľov na zmene klimatických zmien sú práve plasty, ktoré končia práve hlavne vo vodných nádržiach, moriach a oceánoch.

Plasty do prírody nepatria!


PKN bude organizovať zber plastov 2 krát ročne. Na jar vyčistíme od plastov a iných odpadkov 14 najkritickejších miest na SR a ČR. Na jeseň to isté. Za 1 rok vyčistíme 28 miest, ktoré to najviac potrebujú. Touto činnosťou chceme spolupracovať aj so školami, detskými domovami a vytvoríme akciu, kde nie len pomôžeme, ale aj zabavíme!

Náš cieľ: Vyzbierať 100 ton plastu každý rok

plasty
pes 5

Útulky

Prečo končí množstvo psíkov na uliciach a následne v útulkoch?

Je to hlavne kvôli financiám alebo nezvládnutiu výchovy psíka?

Pes je najlepší priateľ človeka!


PKN bude sponzorovať dodávanie granúl do útulkov na SR a ČR, každý mesiac.

Taktiež budeme organizovať hromadné venčenia psíkov z útulkov, kde zapojíme aj deti z detských domovov, škôl a rôznych skupín ľudí, ktorí chcú pomôcť.

No aby sme predišli pribúdaniu psíkov do útulkov, PKN vytvorí najvačšiu psíčkarsku komunitu na SR a ČR, kde bude naša významná, skúsená a profesionálna  trénerka psov organizovať hromadné výcviky psov pre ľudí, ktoré bude financovať PKN. Taktiež bude k dispozícii ”online tréner”, čiže ak nestihnete verejné cvičenie, môžete to dobehnúť v pohodlí domova.

Náš cieľ: Zásobovať potreby pre 273 útulkov na SR a ČR každý mesiac!

Deti

Hovorí sa že každý je strojcom svojho štastia ale nie vždy to tak je. Práve preto chceme pomôcť aj tejto skupine ľudí. Začneme pri deťoch, ktoré za svoje ochorenia nemôžu alebo ich rodičia neboli tí najlepší…

Nie každý má 100 dôvodov na úsmev, tak im aspoň jeden vyčarme!


PKN má v pláne skrášľovať nemocnice, hlavne tie, kde sú dlhodobo deti, ktoré sa tu liečia. Taktiež budeme skrášlovať detské domovy. Skrášlovanie bude formou: maľovania, zakúpenia nového nábytku, hračiek, prístrojov a podobné.

Taktiež organizovať rôzne akcie pre deti v spolupráci s rôznymi skupinami ľudí ako motorkári, autíčkari,  a iné skupiny ktoré radi pomáhajú vyčariť úsmev na tvári. 

Náš cieľ: Skrášliť priestory každej nemocnici a detského domovu na území SR a ČR, kde to je potrebné!

dieta 1
massimo rivenci upvt1r4BBCo unsplash

Lesy

Za 13 rokov (2001-2014) zmizlo zo Slovenska vyše 700km² lesa, plocha veľká zhruba ako celá rozloha Tatier. Chceme aby to takto pokračovalo ďalej? 

Zelená je farba života, spravme to tu viac zelené!


PKN chce zalesniť veľké plochy na SR a ČR. Výsadba nových stromov bude preniehať 2x ročne, na jar a jeseň. Máme vysoké ciele ale veríme že spolu s tebou sa nám to podarí!

Náš cieľ: Vysadiť ročne 1 000 000 stromčekov!

Náš tím

image3

FILANTROP

”Čím viac dáš, tým viac získaš”

image0

VIZIONÁR

”Toto je iba začiatok”

image2 1

OPTIMISTA

”Každý problém má riešenie”

image1 1

VYJEDNÁVAČ

”Určite sa dohodneme”

image4

HLAVIČKA

”Všetko je možné”

– Pomáham Každým Nákupom –